Srpen 2013

MY DIARY #04 Narozeniny

26. srpna 2013 v 13:29 | jiteckaa |  MY DIARY
Tak je to tady.. včera jsem oslavila své 23. narozeniny. Rok od roku jsem zmatenější. Ne protože jsem starší, ale protože nevím co chci. Ne jinak, já vím co chci, ale nemůžu toho dosáhnout a při tom by stačilo tak málo. Mít práci.
Jinak nevím jak vy, ale já jsem prožila po hoooodně dlouhé době skvělý víkend. Začalo to už v pátek, kdy jsme měli letní kino (hráli Okresní přebor - u toho se nasměji vždy), v sobotu pokračovaní na slavnostech a včera jsem se konečně viděla se zlatíčkama z bývalé práce, no a pak oslavit ty moje narozeniny.. No prostě úžasný, skvělí, bezvadný... Smějící se

Tohle byla do včerejška moje písnička... Mrkající


MY DIARY #03 Překřtění blogu

24. srpna 2013 v 0:18 | jiteckaa |  MY DIARY
Chtěla bych překřtít blog. Vím, že úvodní design klame, že je to blog pouze o One Direction, ale blog bych chtěla zasvětit hudbě (protože ji nade všechno miluji), pak amatérským povídkám (protože mě psaní začalo bavit, i když vím, že to není bůh ví co...) a taky krátkým zprávám z mého stereotypního života (není zas tak nudný.. Usmívající se) a taky samozřejmě nesmím zapomenout na své zprávy pro 1D (snad si je jednou přečtou)...

Sooo pokud vás něco napadá, klidně se ptejte.. Usmívající se

Dneska jsem měla dilema, zda jít nebo nejít do kina na film This is us. Nakonec jsem si tu vstupenku zarezervovala, nevím jestli se můžu považovat za pravou Directionerku (spíše tichou fanynku) na film jsem se rozhodla jít, protože jsem nadmíru zvědavá, tak snad to bude dobré. Jdete taky někdo? A jak se těšíte?

XO jiteckaa


Trailer Bridge over the past

23. srpna 2013 v 23:53 | jiteckaa |  Bridge over the past
Tak konečně je to tady... Trošičku jsem si zase hrála, není to bůh ví co.. Stejně jako povídka, takže prosím mějte trpělivost. Některým povídkám nesahám ani po kotníky, ale stal se z toho můj koníček. Já amatér se tím krásně vyventiluju, sepíšu si své kolikrát bláznivé fantazie.. Prostě psaní jako takové není zas tak lehké a holčiny, co tak krásně píšou mají můj respekt.

Povídka je o dívce jménem Jane, která přijede do Británie pracovat. Chce změnit svůj život, ale v některých věcech je až moc opatrná. Jak se vyrovná se svým problémem a spolužitím se slavnou skupinou? Jak ji přijmou mezi sebe? A jak to nakonec skončí?


XO jiteckaa

Little Mix - Turn Your Face

22. srpna 2013 v 16:48 | jiteckaa |  MUSIC
Bez této písničky si nedokážu představit den.. Tenhle song je asi můj nej od Little Mix.. Prvně jsem slyšela písničku DNA (do které jsem se zbláznila), pak Change Your Life.. pěkné jsou i Always be Together, Going Nowhere (ten text mi připomíná vztah s přítelem - teď už bývalým) a Case Closed.. ale co to plácám? Celé album je super.. těším se na další..
A která je vaše nej?


message #03

22. srpna 2013 v 7:45 | jiteckaa |  MESSAGES FOR 1D
Hi Zayn, this report is only you. I want to congratulate you very much for engagement with Perrie. You two are so lovely young couple and I wish you to be happy. I also give you a little jealous of you two have found each other in the support, trust and love (you guys can see that they are having a relationship despite the hard work and traveling - it must be difficult). And all around me, the same guys who have a fear of commitment. :-D Anyway, it's great. Say hello Perrie.

XO jiteckaa

message #02

20. srpna 2013 v 21:21 | jiteckaa |  MESSAGES FOR 1D
Hey guys, I was quite surprised the difference. Did you notice? The little boys become men. It is seen that the work itself. Voluntarily? Yeah.. Life is change.. Usmívající se

XO jiteckaa


Jersey Green - I'm alright

20. srpna 2013 v 19:07 | jiteckaa |  MUSIC
... rozhodla jsem se přidat novou rubriku MUSIC.
Hudba je takový můj útěk z reality. Hudba je lék, vždy mě rozveselí. Hudbu miluji. Bez hudby nežiji. Poslouchám všechno co se mi líbí.

A můj první příspěvek je... Jersey Green - I'm alright

Tuhle písničku si pouštím asi tak měsíc v kuse. Hned v prvních pár vteřinách mě zaujala.. já nevím ten rytmus, slova.. a te ne jen proto, že Jersey má podobný hlas jako Taylor Swift (i když tu poslouchám taky) a taky ne proto, že je o Harrym.. prostě je krásná a já ji nemůžu vyhnat z hlavy...

Pěkný poslech Usmívající se


Editory fotek online

19. srpna 2013 v 13:03 | jiteckaa |  NA SLOVÍČKO...
TÉMA: Editory fotek online

Když jsem si zakládala blog, netušila jsem kam až mě zavede. Design stránky jsem dělala v PhotoFitre, a docela mě to chytlo.. co chytlo jsem úplně nadšená. Pořád se učím. Ale narazila jsem taky na pár zajímavých online programů na editaci fotek, koláže, rámečky, animace a různé jiné.. Manipulace je naprosto jednoduchá, bez registrace, je to online takže nebude zabírat místo ve vašem počítači. Zkuste a pak mi sem pisněte co jste vyzkoušely a jak jste spokojení..

MY DIARY #02 New design

17. srpna 2013 v 13:27 | jiteckaa |  MY DIARY
Konečně ten blog vypadá aspoň trochu k světu. Ještě ta anketa mě štve.. :-/ Co říkáte na tenhle design? Líbí se vám tady? (Blbá otázka - vím - ale od teď už budu přidávat články.. slibuji). :-)