Září 2013

message #10

30. září 2013 v 8:30 | jiteckaa |  MESSAGES FOR 1D
Hey guys, competition took place on music television. It was a duel One Direction/Justin Bieber. The idea was to find out if it is more Directioners or Beliebers by the audience. (Of course it was television to attract as many people to have audience.) Anyway you won or rather Directioners! I was not looking, I saw the results on the Internet and also comments. Among some Directioners and Beliebers such hatred. I'll tell you, I wanted to cry.

XO jiteckaa

MY DIARY #14 Dear diary

29. září 2013 v 8:30 | jiteckaa |  MY DIARY
Můj milý deníčku :)

Tento týden se toho událo celkem dost, alespoň pro mě. Začalo to v pondělí, když jsem jela na pohovor do jednoho callcentra. Nervy jsem měla už od rána a to jsem tam měla jet až odpoledne. Proč jsem tam posílala životopis, když to nechci dělat? Protože od teď beru všechno. Ach jo lidičky, já bych tak chtěla normální práci, která mě bude bavit a naplňovat, ale když to tak vidím... :( Každopádně to stejně nedopadlo, ozvaly se mi, že daly přednost jiné kandidátce. Bohužel, nebo bohudík?
Ve středu jsem jela na další výběrové řízení, psala jsem vědomostní test (který byl nejvíc v pohodě.. ovládání počítač.. jako na co je klavesa Ctrl apod., pak otázky z oboru ty byli taky celkem v pohodě). Od nich ještě čekám na vyjádření, tak mi držte palečky, prosííím.
Čtvrtek. Čtvrtek byl náročný na moje nervy. Jako já jsem klidný člověk, ale toto.. měla jsem naplánovanou návštěvu na ÚP na 8:15, na řadu jsem se dostala v 9:15 a odcházela jsem 9:45, na co píšou časy když se tím vůbec neřídí? Když jsem se ptala referentky, tak mi odpověděla, že je to čas orientační.. lol.. Když si to tak přemítám zpětně, tak jsem se nervovala úplně zbytečně. Když jsem tam přišla na řadu, tak se mě jen zeptala, jestli jsem byla někde na pohovoru a pak zase půl hodiny čučela do počítače.
V pátek jsem si byla zacvičit heat. Moje tělem prolezlé lenorou se vůbec nechtělo, ale nakonec jsem dobře udělala. Už se pomalu dostávám do kondice (teda.. už se tak nezadýchávám.. lol). Navíc mě to tak nabilo energii, úžasné, skvělé, bezvadné.
Víkend je poněkud klidný, žádná akce se nekoná. Včera jsme měli návštěvu, tak jsem dopoledne strávila v kuchyni přípravou oběda.. můj výsledek v kuchyni je vždy nejistý, ale tentokrát se musím pochválit. :) Potom pokec u kávičky, procházka (bylo náááádherně). ♥

info -2-

29. září 2013 v 0:46 | jiteckaa |  INFO

Lidičky, nemůžu spát, tak si tak přemýšlím, uvažuji a píšu. Už jsem přemýšlela dříve, že si nastavím něco jako rozvrh. Je to pro mě taková motivace, abych články přidávala pravidelně.

Pondělí - tento den bude patřit rubrice Messeges for 1D, pokud na to ještě někdo nepřišel jsou to zprávy, popřípadě jen vzkazy pro kluky z One Direction (Pochybuji, že si to někdy přečtou, ale co když? Ne, nejsem naivní :-D)
Úterý - tak tento den, bych ráda věnovala rubrice NA SLOVÍČKO. Jsou to články na různé témata, která mě zrovna napadnou. Budu moc ráda, když mi napíšete svůj názor a zapojíte se do diskuse.
Čtvrtek - MUSIC. Je třeba něco dodávat? Nejradši bych zveřejňovala každý den, ale je mi jasné, že tady na to není nikdo zvědavý.
Sobota+Neděle - o víkendu bude článek z mého deníku, pokusím se zhodnotit uplynulý týden, určitou událost nebo napsat co plánuji na další týden.

Bridge over the past a další plánované fan fiction povídky budu přídávat průběžně, jelikož je nemám předepsané dopředu. Budu se snažit alespoň jednou týdně.

Doufám, že se vám mé rozdělení líbí, že se budete na články těšit a hlavně, že budete komentovat.. Ani netušíte jaké je to pro mě povzbuzení a radost. :)

XO jiteckaa


info -1-

25. září 2013 v 18:35 | jiteckaa |  INFO
Zítra bude další část Bridge over the past.. :-)

message #09

24. září 2013 v 22:00 | jiteckaa |  MESSAGES FOR 1D
Hey guys, I was expecting a second European tour to come look for us, but you do not. Do you know where the Czech? This is one of those small country next to Germany.. Ok? #SlovakiaAndCzechNeedWWATourMY DIARY #13 Dobrá nálada

22. září 2013 v 13:50 | jiteckaa |  MY DIARY
Nazdárek náhodní návštěvníci,

včera jsem měla skvělou náladu, mohli za to holky z our-souls, kteří zveřejnili novou část Be Happy, potom jsem náhodně zabloudila na jeden blog a uslyšela poprvé písničku Diana od One Direction (dneska si ji pouštím pořád dokola) a nakonec jsme se s mamkou rozhodli, vyjít si za kulturou do kina.. hráli Rivavel - děj byl takový nijaký, ale ty hlášky neměli chybu.. Shrnutí dne: ze začátku nic moc, ale pak už to bylo pořád lepší a lepší. :)

Dneska jsem zase narazila na toto videjko, je to z Britain's Got Talent, skupina si říká Attraction a jsou skvělí, tohle mě úplně dojalo...


XO jiteckaa

One Direction - Diana

22. září 2013 v 13:32 | jiteckaa |  MUSIC
Tuhle písničku jsem poprvé slyšela včera, když jsem zabloudila na jeden blog. Prvně jsem váhala, zda si ji pustit, nebo ne.. ale jelikož jsem tvor zvědavý, tak jsem nevydržela..

Zajímavosti o písni (zdroj karaoketexty.cz)
  • Písnička je věnována Directionerkám, které se trápí kvůli sebepoškozování.
  • Píseň se jmenuje Diana, protože princezna Diana trpěla depresemi.
  • Správný význam této písně pochopí pouze Directionerka. Song je jako poděkování od One Direction svým fanouškům. Píseň je napsána pro každou fanynku. "Diana" jsi vlastně i ty!
..ten text mě dostal.. můžete se podívat na překlad TADY.


Simple Plan - Jet Lag ft. Natasha Bedingfield

21. září 2013 v 8:30 | jiteckaa |  MUSIC
♥ starší song, ale pořád ji poslouchám...


Jaké je vaše město?

20. září 2013 v 8:30 | jiteckaa |  NA SLOVÍČKO...
TÉMA: Jaké je vaše město?


Jednou takhle na mě na facebooku, vykoukl tento obrázek. Já bych se odstěhovala nejradši někde co nejblíž rovníku k moři, protože miluju teplíčko, ale kdybych si měla vybrat z těchto čtyř možností, tak bych si vybrala asi Londýn. Chvíli jsem si myslela, že Paříž, přece jenom.. já taková romantická duše. Ale do Londýna jsem se chtěla vždy podívat láká mě tam spousta památek. Neláká mě jen Londýn, ale celá Anglie, když v televizi ukazují ty malé vesničky, to je prostě nádhera. Taky je Londýn společně s New Yorkem a Tokiem jedním z nejdůležitějších měst na světě. Věděli jste to? (Já jsem si to přečetla před chviličkou.. lol). Ani to pořádně nemůžu popsat, prostě cítím, že mě láká Londýn. A jaké je vaše město a proč se vám líbí? Napište do komentů.XO jiteckaa