info -2-

29. září 2013 v 0:46 | jiteckaa |  INFO

Lidičky, nemůžu spát, tak si tak přemýšlím, uvažuji a píšu. Už jsem přemýšlela dříve, že si nastavím něco jako rozvrh. Je to pro mě taková motivace, abych články přidávala pravidelně.

Pondělí - tento den bude patřit rubrice Messeges for 1D, pokud na to ještě někdo nepřišel jsou to zprávy, popřípadě jen vzkazy pro kluky z One Direction (Pochybuji, že si to někdy přečtou, ale co když? Ne, nejsem naivní :-D)
Úterý - tak tento den, bych ráda věnovala rubrice NA SLOVÍČKO. Jsou to články na různé témata, která mě zrovna napadnou. Budu moc ráda, když mi napíšete svůj názor a zapojíte se do diskuse.
Čtvrtek - MUSIC. Je třeba něco dodávat? Nejradši bych zveřejňovala každý den, ale je mi jasné, že tady na to není nikdo zvědavý.
Sobota+Neděle - o víkendu bude článek z mého deníku, pokusím se zhodnotit uplynulý týden, určitou událost nebo napsat co plánuji na další týden.

Bridge over the past a další plánované fan fiction povídky budu přídávat průběžně, jelikož je nemám předepsané dopředu. Budu se snažit alespoň jednou týdně.

Doufám, že se vám mé rozdělení líbí, že se budete na články těšit a hlavně, že budete komentovat.. Ani netušíte jaké je to pro mě povzbuzení a radost. :)

XO jiteckaa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama