MY DIARY #10 Bla bla

13. září 2013 v 10:49 | jiteckaa |  MY DIARY
Ahoj, včera se toho celkem dost událo. Takže čím začít? Asi od začátku, že?
Takže nejprve mi přišel bratr oznámit, že se bude stěhovat. No konečně pomyslím si. Nechci být hnusná, ale po tom co mi udělal, nebyly naše vztahy ani sourozenecké a jaké doma dělá dusno. Aspoň si všichni odpočineme.
Dál jsem si pustila po dloouhé době televizi. Začalo to Prostřeno. Nevím, jestli to někdo sledujete, ale mě vytáčí, přímo rozčilují, když komentují bydlení (co to má společného s vařením?), dál komentáře typu obyčejné jídlo (tak to sakra ochutnám a ohodnotím, i když je to obyčejný řízek), čekal jsem něco jiného (???) a nejím to to to (tak proč tam leze, když skoro nic nejí?). Pak taky hodnocení. Prostě už to není jak ze začátku, tady akorát taktizují, už se dívat nebudu.
Pokračovalo to počasím. To jsem definitivně zjistila, že léto už je za námi a že se už nevrátí. Smutné to zjištění, i když nevím, co jsem si myslela. Nemám ráda zimu. :(
Ve zprávách řešily fotbalovou aféru. Může mi někdo říct, co je to za bordel? Jako by nestačili politici? Jako ne, že bych fotbal nějak extra sledovala, ale to jim nestačí ty jejich platy? Je mi z toho nějak smutno. Mohla bych tady o tom rozepsat víc, ale radši ne, nebo bych se znova rozčílila.


Pozitivní na včerejšku bylo, že jsem se odhodlala jít zkusit tiramisu a ono se povedlo. Teda, abyste pochopili mé nadšení. Mé výkony v kuchyni jsou dost nejisté, je to vždy 50na50, buď se to povede, a nebo ne. Jako třeba minule, když jsem chtěla dělat koláčky, tak z toho byli sušenky (ale byli dobré a daly se jíst) nebo to patlání s želé..
Dneska odjíždím na víkend pryč. Bratránek se vrátil z dovolené tak mě čeká večer u prohlížení fotek a u vínečka.

XO jiteckaa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama