MY DIARY #14 Dear diary

29. září 2013 v 8:30 | jiteckaa |  MY DIARY
Můj milý deníčku :)

Tento týden se toho událo celkem dost, alespoň pro mě. Začalo to v pondělí, když jsem jela na pohovor do jednoho callcentra. Nervy jsem měla už od rána a to jsem tam měla jet až odpoledne. Proč jsem tam posílala životopis, když to nechci dělat? Protože od teď beru všechno. Ach jo lidičky, já bych tak chtěla normální práci, která mě bude bavit a naplňovat, ale když to tak vidím... :( Každopádně to stejně nedopadlo, ozvaly se mi, že daly přednost jiné kandidátce. Bohužel, nebo bohudík?
Ve středu jsem jela na další výběrové řízení, psala jsem vědomostní test (který byl nejvíc v pohodě.. ovládání počítač.. jako na co je klavesa Ctrl apod., pak otázky z oboru ty byli taky celkem v pohodě). Od nich ještě čekám na vyjádření, tak mi držte palečky, prosííím.
Čtvrtek. Čtvrtek byl náročný na moje nervy. Jako já jsem klidný člověk, ale toto.. měla jsem naplánovanou návštěvu na ÚP na 8:15, na řadu jsem se dostala v 9:15 a odcházela jsem 9:45, na co píšou časy když se tím vůbec neřídí? Když jsem se ptala referentky, tak mi odpověděla, že je to čas orientační.. lol.. Když si to tak přemítám zpětně, tak jsem se nervovala úplně zbytečně. Když jsem tam přišla na řadu, tak se mě jen zeptala, jestli jsem byla někde na pohovoru a pak zase půl hodiny čučela do počítače.
V pátek jsem si byla zacvičit heat. Moje tělem prolezlé lenorou se vůbec nechtělo, ale nakonec jsem dobře udělala. Už se pomalu dostávám do kondice (teda.. už se tak nezadýchávám.. lol). Navíc mě to tak nabilo energii, úžasné, skvělé, bezvadné.
Víkend je poněkud klidný, žádná akce se nekoná. Včera jsme měli návštěvu, tak jsem dopoledne strávila v kuchyni přípravou oběda.. můj výsledek v kuchyni je vždy nejistý, ale tentokrát se musím pochválit. :) Potom pokec u kávičky, procházka (bylo náááádherně). ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama