Listopad 2013

MY DIARY #26

27. listopadu 2013 v 18:18 | jiteckaa |  MY DIARY

Ahoj návštěvníci,
dneska jsem mrtvá. Včera jsem nemohla usnout, do 2hod jsem se jen tak převalovala (to nesnáším) a budíček jsem měla 6:30. Od rána jsem se nezastavila. Vydala jsem se do vedlejšího města na nákup a rovnou to spojila s HEAT, pak nějaký ten úklid, uvařit oběd a jít za klientkou na pedikúru. Teď jsem teprve přišla, ještě mě čeká jóga a příprava na výběrové řízení (už se připravuji od pondělí, ale nechci nic ponechat náhodě). To budou zase nervy.
Takže kdo si na mě zítra vzpomene držte mi pěsti, tohle prostě musí výjít (snažím se být optimistická, ale...).

Zajímalo by mě, kam zmizela Black Sally? Měla jsem rozčtenou povídku a teď mi to píše, že byl blog odebrán. Achjo, nevím jak to dopadne. :-/

Ještě bych se chtěla zapojit do projektu It Costs Nothing To Be Nice by Mitchie, tak se těším a jsem zvědavá. Možná jste už o tomto projektě slyšely, mě to příjde jako skvělí nápad. Víc informací HERE, podívejte se, třeba se vám projekt zalíbí a taky se ho zúčastníte...

Jo, povídku Bridge over the past nestihnu přidat (taky ještě není dopsaná - nějak to poslední čas odbívám). Zítra mě čeká to výběrko a pak nebudu od pátku přes celý víkend doma. Ale pokud na ni někdo čeká tak mi napište, ať vím jestli to vůbec někdo čte.

Málem bych zapoměla. Začíná nám zima a já nejsem vůbec nadšená. První sníh. Z okna bílá přikrývka je nádherná (ne, že by toho napadlo hodně - odpo, už po sněhu nebyla ani zmíňka), ale že by se mi chtělo lézt ven do toho mrazu? Já nechci zimuuuuu. :-/

Jak se máte vy? Těšíte se na zimu? A zapojíte se do projektu?
Hej jako, taky vám blbne blog? Já už jsem z toho na nervy...

XO jiteckaa

MY DIARY #25 Yesterday and Today

24. listopadu 2013 v 20:22 | jiteckaa |  MY DIARY
Hello my darlings,

mám úplně skvělou náladu. Včerejší den byl nejlepší den po hoodně dlooouhé době. Vážně jsem si ho užila. Ráno jsem se probudila s pocitem nadšení, že je sobota, ale ne ledajaká sobota. Byla sobota 23. 11. 2013 a večer byl už dlouho očekávaný 1DDay. Jak už jsem včera psala, po obědě jsme se vydali na "nákupy". V uvozovkách to píšu, protože jsme šli převážně okukovat a chytat inspiraci na vánoční dárky. Poté, co si *** vyřídil nutnou pochůzku, první zastávka byla v T.S.Bohemia, kde jsem si zamilovala (ne, až tak doslova) dotykový noťas, ale ty peníze bych za něj nikdy v životě nedala (takže to vypadalo tak, že já jsem si celou dobu s ním hrála a ostatní se podívaly po obchodě Smějící se). Další zastávka se konala v novém obchodním domě Šantovka, tam jsme se taky zdržely asi nejdéle. Sranda nastala už při parkování, kdy jsme omylem přejely odbočku na parkoviště a musely jsme zajet až na terasu (nebo střechu?). Kolona aut, která se posouvala v pravidelném intervalu. No naštěstí to netrvalo dlouho a zaparkovaly jsme. Těch obchodů!! Smějící se Vyjmenovávat je nebudu, ale narazila jsem na pár nových (jako třeba H&M Home, Desigual - přes výlohu mě nalákaly originální kousky, ale ty ceny… a další). Ale s prázdnou jsem neodjela v GATE jsem si vyhlédla tričko a mikinu a ještě jsem si konečně vybrala dárek k narozeninám - které jsem měla mimochodem už v létě. Samozřejmě jsme se musely zastavit i v Kauflandu a Globusu, kde jsem absolutně nechápala z těch lidí. Oni by mě normálně i přejeli pro balík rýže v akci. Smějící se


Domů jsme přijely cca v 18:30, daly jsme si kafčo, večeři, já sprchu a nachystala si věci k noťasu (deku, čajík, mobil, kapesníčky, vodu - prostě samé potřebné věci, ať nemusím nikam odbíhat). A 19:50 už jsem byla vylepená u noťasu a odpočítávala poslední minuty. Fakt, jsem ráda, že to začalo až večer, protože jsem na to měla aspoň klid. Ani jsem nečekala, že se vydržím koukat až do konce, ale ten čas tak letěl! Pak jsem asi do 4:00 seděla, zadírala, zpracovávala co jsem právě viděla a až pak jsem klidně a spokojeně usnula s úsměvem na tváři. (Nejsem blázen?)
Klukům se 1DDay moc povedl, bylo to skvělé. Něčemu jsem rozuměla, něčemu zase ne (mohl by si s tím dát tu práci a dát k tomu titulky). A to jsem si říkala, že už je nemůžu mít raději. Můžu. Niall se tak krásně směje. Písnička Little Thinks byla zazpívaná úžasně. Jediné, co mi tam scházelo a na co jsem čekala byli slova Czech Republic nebo Slovakia… Nerozhodný
Nemá cenu vyjmenovávat (každý ví, o čem mluvím a každý má svoje nej), prostě jsem si prožila pár infarktových stavů, ale přežila jsem (naštěstí). Ještě mi ke štěstí chybí nějaká kamarádka Directionerka, se kterou bych sdílela své nadšení.


Dneska jsem se vzbudila už 8:30! A byla jsem naprosto fit, to jsem dost koukala, myslela, jsem, že budu dospávat až do večera. Dneska další perfect day. Pustila jsem dědovi Story Of My Life a jemu se to líbilo, pokecal se mnou o 1DDay (aspoň někdo chápe mé nadšení pro "moje" kluky). Jo, čtete dobře "moji" kluci (ne One Direction) se ujaly asi v té době, kdy jsem byla na filmu, začala to používat mamka a chytla se toho celá My Family.
Dneska na mě volá: "Jíťo, v televizi hrají zase ty tvoje kluky." :D lol...
Jinak kafe, pokec, prostě nedělní pohodička.

Mějte se jak chcete…


XO jiteckaa

#1DDay

23. listopadu 2013 v 10:00 | jiteckaa |  Bla bla bla...

Už dnes! Lidi já se tak těším. Sice jim budu rozumět každé třetí slovo, ale nevadí.. Smějící se
Je dobře, že to začíná až večer. Protože dneska k nám má přijet návštěva a já se bála, že je nestihnu. Ještěže mám na dnešek v plánu nákupy v Olmiku (to mě snad do večera upokojí). Dneska jsem vstala brzy a už se nemůžu dočkat večera. To je ujeté... Co vy?


MY DIARY #24

19. listopadu 2013 v 19:12 | jiteckaa |  MY DIARY
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Pane božeee, na internet uniklo album Midnight Memories.
Je to naprostá bomba! Zase jsem měla takové výčitky svědomí, že si to pustím až 25. nebo kdy to vyjít, ale já byla tak zvědavááááá.. poslouchám to od rána.. úžasné.. skvělé.. nevím co k tomu víc povědět.. jsem naprosto nadšená.. Smějící se

Takže kdo to slyšel? Napište mi do komentů své první dojmy.. jak se vám to líbilo.. a tak.. Smějící seMY DIARY #23 feeling free

16. listopadu 2013 v 10:03 | jiteckaa |  MY DIARY
Milý deníčku,

už je to tady zase. Říkala jsem si, že si tě budu psát pravidelně a když se teď podívám zpětně, dlouho jsem tady nic nepřidala. Můj život upadl do jakéhosi stereotypu, takže ani není co psát (až na pár vyjímečných chvilek).
Byla jsem na další nervově vyčerpávající návštěvě pracáku. Ale co bylo něco na moje nervy byla návštěva Penny. Zrovna se otvíral po přestavbě a já musela jít rychle nakoupit, protože v té naší "malebné vesničce" se nic samozřejmě nesežene. MOJE NERVY! Fronta přes celý obchod, nejvíc mě dostala cedule jako kráva GARANTUJEME RYCHLOST nebo něco v tom smyslu, nebo když se jeden pár tam motal s dvěma vozíkama, nebo tam jsou 4pokladny a já se postavím zrovna k té, která se co chvíli zasekává (a to se mi nestalo poprvé.. omg). No já se třema věcma jsem tam ztvrdla třičtvrtě hodiny.
Tak teď pár pozitivních věcí. Fotbalisti mě pozvali na jejich závěrečnou, to zase byla akce. Někteří chlapci se umí rozjet. Z přátelských pozdravů za střízliva se promění na -jak bych to jen nazvala?- perverzní čuňata? Néé tak ve srandě, ale byla sranda je pozorovat. Chudák kamarádka potom naháněla celý večer toho svýho. On se tak opil, že usnul na střídačce (samozřejmě to nikomu neřekl a museli jsme ho hledat) a když ho šla podruhé skontrolovat jestli tam ještě leží, tak on tam zase nebyl. Smějící se Já jsem byla hodná, pila jsem jen tak do nálady.
Dál... Konečně jsem si mohla poslechnout nové album od Little Mix Salute. Je to naprostá bomba. Moje nejhranější písnička z alba je asi Towers. Všechny jsou pěkné, ale třeba písnička Salute se mi po prvním poslechu moc nelíbila. Po desátém poslechu už jsem si ji oblíbila. Smějící se
Nové album Avril Lavigne je mimochodem taky super.
A a a co ještě? Joo už mám umyté okna. Smějící se

Dnešek si pořádně užiju. Naši odjeli do pr... (do pryč samozřejmě). Nevím jak vy, ale já mám ráda, když si můžu udělat den dva podle svého. Pustím si nahlas hudbu, uvařím si co chci, srovnám si myšlenky, zapálím vonné svíčky.. Večer příjde kamarádka na vínko.. prostě pohoda.

Užíjte si víkend.

XO jiteckaa


Parody songy

10. listopadu 2013 v 14:07 | jiteckaa |  NA SLOVÍČKO...
Ok, tak u toho jsem dostala takový záchvat smíchu...
Podotýkám, že nejsem žádný hater. Mám ráda 1D i Taylor.
Lol.. ještě teď se směju. Prosím, berte to z rezervou a bavte se.. Smějící seVražedné kombinace

8. listopadu 2013 v 8:00 | jiteckaa |  NA SLOVÍČKO...

Docela trefný název pro tuto koláž, nemyslíte?
Moje mímo je ta roztomilá holčička úplně vpravo dole, ale ještě si musím rozmyslet, kdo bude tatínek (je tak těžké si vybrat). A které miminko je vaše?

Narazila jsem na jedno rádio, kde hrají jen 1D. Tak kdyby jste měli zájem najdete ho TADY.

A taky můžeš kluky podpořit hlasem na MTV EMA - kategorie BEST POP a BEST LOOK (vysílá se 10. 11. 2013), PEOPLE'S CHOICE - kategorie FAVORITE BAND, FAVORITE MUSIC VIDEO a FAVORITE MUSIC FAN FOLLOWING (vysílá se 8. 1. 2014) a AMA - kategorie FAVORITE ALBUM POP/ROCK a FAVORITE BAND, DUO OR GROUP POP/ROCK (vysílá se 24. 11. 2013).


XO jiteckaa