MY DIARY #23 feeling free

16. listopadu 2013 v 10:03 | jiteckaa |  MY DIARY
Milý deníčku,

už je to tady zase. Říkala jsem si, že si tě budu psát pravidelně a když se teď podívám zpětně, dlouho jsem tady nic nepřidala. Můj život upadl do jakéhosi stereotypu, takže ani není co psát (až na pár vyjímečných chvilek).
Byla jsem na další nervově vyčerpávající návštěvě pracáku. Ale co bylo něco na moje nervy byla návštěva Penny. Zrovna se otvíral po přestavbě a já musela jít rychle nakoupit, protože v té naší "malebné vesničce" se nic samozřejmě nesežene. MOJE NERVY! Fronta přes celý obchod, nejvíc mě dostala cedule jako kráva GARANTUJEME RYCHLOST nebo něco v tom smyslu, nebo když se jeden pár tam motal s dvěma vozíkama, nebo tam jsou 4pokladny a já se postavím zrovna k té, která se co chvíli zasekává (a to se mi nestalo poprvé.. omg). No já se třema věcma jsem tam ztvrdla třičtvrtě hodiny.
Tak teď pár pozitivních věcí. Fotbalisti mě pozvali na jejich závěrečnou, to zase byla akce. Někteří chlapci se umí rozjet. Z přátelských pozdravů za střízliva se promění na -jak bych to jen nazvala?- perverzní čuňata? Néé tak ve srandě, ale byla sranda je pozorovat. Chudák kamarádka potom naháněla celý večer toho svýho. On se tak opil, že usnul na střídačce (samozřejmě to nikomu neřekl a museli jsme ho hledat) a když ho šla podruhé skontrolovat jestli tam ještě leží, tak on tam zase nebyl. Smějící se Já jsem byla hodná, pila jsem jen tak do nálady.
Dál... Konečně jsem si mohla poslechnout nové album od Little Mix Salute. Je to naprostá bomba. Moje nejhranější písnička z alba je asi Towers. Všechny jsou pěkné, ale třeba písnička Salute se mi po prvním poslechu moc nelíbila. Po desátém poslechu už jsem si ji oblíbila. Smějící se
Nové album Avril Lavigne je mimochodem taky super.
A a a co ještě? Joo už mám umyté okna. Smějící se

Dnešek si pořádně užiju. Naši odjeli do pr... (do pryč samozřejmě). Nevím jak vy, ale já mám ráda, když si můžu udělat den dva podle svého. Pustím si nahlas hudbu, uvařím si co chci, srovnám si myšlenky, zapálím vonné svíčky.. Večer příjde kamarádka na vínko.. prostě pohoda.

Užíjte si víkend.

XO jiteckaa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama