MY DIARY #25 Yesterday and Today

24. listopadu 2013 v 20:22 | jiteckaa |  MY DIARY
Hello my darlings,

mám úplně skvělou náladu. Včerejší den byl nejlepší den po hoodně dlooouhé době. Vážně jsem si ho užila. Ráno jsem se probudila s pocitem nadšení, že je sobota, ale ne ledajaká sobota. Byla sobota 23. 11. 2013 a večer byl už dlouho očekávaný 1DDay. Jak už jsem včera psala, po obědě jsme se vydali na "nákupy". V uvozovkách to píšu, protože jsme šli převážně okukovat a chytat inspiraci na vánoční dárky. Poté, co si *** vyřídil nutnou pochůzku, první zastávka byla v T.S.Bohemia, kde jsem si zamilovala (ne, až tak doslova) dotykový noťas, ale ty peníze bych za něj nikdy v životě nedala (takže to vypadalo tak, že já jsem si celou dobu s ním hrála a ostatní se podívaly po obchodě Smějící se). Další zastávka se konala v novém obchodním domě Šantovka, tam jsme se taky zdržely asi nejdéle. Sranda nastala už při parkování, kdy jsme omylem přejely odbočku na parkoviště a musely jsme zajet až na terasu (nebo střechu?). Kolona aut, která se posouvala v pravidelném intervalu. No naštěstí to netrvalo dlouho a zaparkovaly jsme. Těch obchodů!! Smějící se Vyjmenovávat je nebudu, ale narazila jsem na pár nových (jako třeba H&M Home, Desigual - přes výlohu mě nalákaly originální kousky, ale ty ceny… a další). Ale s prázdnou jsem neodjela v GATE jsem si vyhlédla tričko a mikinu a ještě jsem si konečně vybrala dárek k narozeninám - které jsem měla mimochodem už v létě. Samozřejmě jsme se musely zastavit i v Kauflandu a Globusu, kde jsem absolutně nechápala z těch lidí. Oni by mě normálně i přejeli pro balík rýže v akci. Smějící se


Domů jsme přijely cca v 18:30, daly jsme si kafčo, večeři, já sprchu a nachystala si věci k noťasu (deku, čajík, mobil, kapesníčky, vodu - prostě samé potřebné věci, ať nemusím nikam odbíhat). A 19:50 už jsem byla vylepená u noťasu a odpočítávala poslední minuty. Fakt, jsem ráda, že to začalo až večer, protože jsem na to měla aspoň klid. Ani jsem nečekala, že se vydržím koukat až do konce, ale ten čas tak letěl! Pak jsem asi do 4:00 seděla, zadírala, zpracovávala co jsem právě viděla a až pak jsem klidně a spokojeně usnula s úsměvem na tváři. (Nejsem blázen?)
Klukům se 1DDay moc povedl, bylo to skvělé. Něčemu jsem rozuměla, něčemu zase ne (mohl by si s tím dát tu práci a dát k tomu titulky). A to jsem si říkala, že už je nemůžu mít raději. Můžu. Niall se tak krásně směje. Písnička Little Thinks byla zazpívaná úžasně. Jediné, co mi tam scházelo a na co jsem čekala byli slova Czech Republic nebo Slovakia… Nerozhodný
Nemá cenu vyjmenovávat (každý ví, o čem mluvím a každý má svoje nej), prostě jsem si prožila pár infarktových stavů, ale přežila jsem (naštěstí). Ještě mi ke štěstí chybí nějaká kamarádka Directionerka, se kterou bych sdílela své nadšení.


Dneska jsem se vzbudila už 8:30! A byla jsem naprosto fit, to jsem dost koukala, myslela, jsem, že budu dospávat až do večera. Dneska další perfect day. Pustila jsem dědovi Story Of My Life a jemu se to líbilo, pokecal se mnou o 1DDay (aspoň někdo chápe mé nadšení pro "moje" kluky). Jo, čtete dobře "moji" kluci (ne One Direction) se ujaly asi v té době, kdy jsem byla na filmu, začala to používat mamka a chytla se toho celá My Family.
Dneska na mě volá: "Jíťo, v televizi hrají zase ty tvoje kluky." :D lol...
Jinak kafe, pokec, prostě nedělní pohodička.

Mějte se jak chcete…


XO jiteckaa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama