Happy new year...

31. prosince 2013 v 9:00 | jiteckaa
Je tady konec roku. Staly se dobré i špatné věci a já doufám, že ten příští rok, který bude končit čtrnáctkou, bude ještě lepší. Tímto bych vám chtěla popřát šťastný Nový rok.


Je to první silvestr do pěti letech, co budu slavit sama (jako singl Smějící se), tak doufám, že neupadnu do deprese (pochybuji), jinak máme s kamarádkama naplánovanou dámskou jízdu a pak diskotéku. Sooo...


čtěte dál...Chtěla bych si vypsat pár věcí, které mě napadly na novoroční předsevzetí a na konci příštího roku udělám vyhodnocení, jak jsem si vedla.
 1. Pít - není to myšleno více chlastat alkohol, ale přijímat více tekutin. Bohužel není problém, abych měla dvě skleničky vody za den. A to není správné, já to vím, ale stejně mi to dělá potíže.
 2. Podat si přihlášku na VŠ - hned po škole mi to nevyšlo a já si každým rokem říkám, že to zkusím znova. Do teď mi scházela odvaha (co když to zase nevýjde?). Teď si ji opravdu podám a uvidíme.
 3. Učit se anglicky - na jazyky nejsem bůhvíjaký talent (ve škole jsem se učila německy a mám z ní velké h****), ale jazyky jsou všude kolem nás, ať už chceme nebo ne a jsou potřeba. Angličtina se mi moc líbí, ale pořád jsem na začátku a je na čase se posunout. Navíc, když se jednou potkám osobně s One Direction… a… Londýn na mě pořád čeká…
 4. Zdraví životní styl a pravidelný pohyb - respektive pokoušet se dělat to, co dělám do teď.
 5. Být méně kritická k sobě i okolí (uvidíme, jak se mi to bude dařit), méně analyzovat (protože je to stejně k ničemu), být milejší a dělat dobré skutky (pokráčko v challenge od Mitchie, protože mě to dělá šťastnou, když jsou i ostatní šťastní)
 6. Číst - člověk má vždy mnoho výmluv proč něco nedělat, ale mě číst baví. Přemýšlela jsem zda si mám dát nějaký limit, ale řekla jsem si, že s ním to bude zajímavější. Myslím, že 12 je reálné číslo (možná se i překonám).
 7. Odpočinek od sociálních sítí - každý měsíc si dát týden pauzu od facebooku a twitteru a neukázat se tam. Ať chci nebo ne, i já si to uvědomuji čím dál víc, že je to strašný požírač času. Nebude to lehké, ale já si chci dokázat, že to dokážu. I'm strong! :-D
 8. Darovat krev - už si dlouho říkám, že tam mám jít. Je na čase to uskutečnit.
 9. Tetování - prostě jdu do toho (místo i obrázek se mi líbí více jak dva roky, takže jsem si tím stoprocentně jistá) -obrázek-
 10. Být šťastná - no není to skromné přání?
Teď něco k blogu.

 1. Pokračovat, vytrvat - ať se děje, co se děje. Tohle je pro mě nový svět, plných skvělých lidiček.
 2. Napsat 3 jednodílové fanfiction povídky - jen tak
 3. 3x změnit layout blogu - a tím se tak zdokonalovat v photoshopu. Další věc, kterou jsem kvůli blogu objevila.

A jaké jsou vaše novoroční předsevzetí?


XO jiteckaa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 markeet123 markeet123 | E-mail | Web | 1. ledna 2014 v 22:07 | Reagovat

Já si dávám předsevzetí , že buď půjdu do věcí naplno nebo vůbec !!

A s něklolika věcmi z tvého seznamu souhlasím :) Třeba hned s tím prvním, taky moc nepiju ale ěla bych - mám nemocné ledviny a tak bych měla vypít min. 3 litry čisté vody denně :D a dněkdy nevypiju ani půl litru !!

Jo a ...
První lednový den
přeju splněný sen
a do dalších 364 dnů
přeju 364 splněných snů.
PF 2014

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama