MY DIARY #27 nic se mi nechce

5. prosince 2013 v 1:00 | jiteckaa |  MY DIARY
Máme tady prosinec. Začala už zima (i když u nás zatím bez sněhu) a brzy se stmívá. Pro mě ne moc dobré období. Achjo. Taky to jde na blogu vidět buď nemám čas nebo se mi nechce nic dělat. Bojuji s vnitřními chmury a snažím se naladit na Vánoce.

Výběrové řízení (bylo na místo zprostředkovatelky na ÚP - abyste pochopily následující), které jsem absolvovala minulí čtvrtek nakonec nedopadlo. Ještě teď jsem naštvaná, jako oni mě tak nasr… Já se připravuji jak idiot a oni se mě ptají na takové chujoviny.. Jako třeba proč posílám životopis tam - prý tady je ještě větší nezaměstnanost jak v mém kraji - na to jsem mu řekla, že chci pracovat, životopisy posílám všude možně a dojíždění není problém, potom jak jsem se připravovala na pohovor (na internetu), co bych změnila na práci - na to jsem mu odpověděla, že bych chtěla zlepšit informovanost pro lidi (protože ta moje zprostředkovatelka mi příjde, že neví nic, na cokoli se ji zeptám tak mě odkáže na jinou osobu) načeš on mi zase říká: "Kolik si myslíte, že má taková zprostředkovatelka klientů." Já mu odpovídám hodně a on: "Sama jste říkala, že všechny informace jsou dostupné na internetu, ona nemá čas, má spoustu jiné práce." Já zase říkám, že spoustu lidí nemá přístup k internetu a zprostředkovatelka by měla vědět odpovědět na otázky a nabídnout klientovi možnosti. To je prostě grrrr. Nedivím se, že je taková úroveň na úřadech (samozřejmě ne všude), ale tohle byla fraška.
Aspoň jsem se prošla po městě, ve kterém jsem 3roky studovala (troška nostalgie) a potkala asi po 3letech s bývalou spolužačkou (asi si dokážete představit naše setkání.. tolik novinek!).
Víkend byl celkem náročný. Měla jsem 3lidičky na pedikúru, do toho přijela příbuzná až z Plzně s dvěma princeznami (3 a 5let). Oni byli naprosto úžasné. Co slovo, to perla. Největší zážitek mám z procházky, došli jsem až k hájence, kde holky krmily ovečky a koně. Viděli jsme lišku, divočáka (ta menší říká: "Já nemusím, já už ho vidím."), potom malého býčka (ten byl zlatučký), nějakého ptáka, který štěkal. No prostě mě stačí kolikrát málo k radosti.
V pondělí jsem jela s kamarádkou do práce. (O tom jsem se tady nezmiňovala, ale naskytla se mi možnost nastoupit od ledna do dětské kavárny). Takže ta kamarádka tam pracuje a já jela na takové zaučení. Jelikož jsem úplný nováček, tak mi musela všechno ukázat. Když nebyli lidi, tak jsme se vyblbli v dětském koutku (není nad to se vyválet v moři kuliček nebo si stavět z obřích kostek). V pondělí začal také projekt ICNTBN. Takže jsem té dotyčné kamarádce pochválila šátek (mimochodem vážně pěkný) a taky jsem se snažila rozdávat úsměvy všemi směry a světe div se lidi mi úsměv oplácely, což pro mě byla největší odměna. Mám vážně dobrý pocit.
V úterý jsme měli dát vědět někomu blízkému, jak velmi nám na něm záleží. Já jsem řekla našim, při našem klasickém posezení jak moc mi na nich záleží a oni se úplně zhrozili. Jejich reakce mě zarazila a rozesmála zároveň. Prý: "Doufám, že nejsi těhotná." Ježiš, jak je tohle napadlo? Kdyby tak bylo s kým. No jde vidět, jak našim málo říkám takové věci. Na heatu jsem složila další komplimenty a úsměvy.
Slyšely jste o projektu na Óčku? Prý týden bez 1D. Jako nechápu to, já bych se tady o tom ani nezmiňovala, ale překvapila mě reakce directiners (týden bez 1D - týden bez Óčka). Jako to se dívají na Óčko jen kvůli tomu, aby viděli kluky? To si je můžou pouštět na netu pořád dokola. No nic.
Dnešní úkol: Vyčarujte někomu úsměv na tváři. Já jsem se rozhodla pomoci mamce s úklidem kuchyně. Myslela jsem, že to budu mít za dvě hodinky hotové, ale néé já jsem se s tím trápila o dost déle, ale výsledek skvělí. Mamka: "To je super, tuhle práci nesnáším a teď už ji nemusím dělat." (Nevím jestli ten úkol byl myšlený takto.) Dneska jsme si začali chystat věci na zítra (sice trochu na poslední chvíli, ale nevadí - s kamarády půjdeme strašit děti - já budu čertík - už se moc těším).

XO jiteckaa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama