Shrnutí roku 2014 a předsevzetí (doporučení) do toho nového :-)

7. ledna 2015 v 23:38 | jiteckaa |  NA SLOVÍČKO...
Než začnu... dovolte mi, s malým zpožděním Vám popřát šťastný Nový rok. Doufám, že jste svátky prožily spokojeně se svými blízkými.Začala bych asi nejprve shrnutím (pro mě nejdůležitějších událostí) roku...
Práce + změna práce - V pracovním životě se mi v roce 2014 dařilo. Konečně jsem nastoupila do práce (do "normální" práce) a když se naskytla příležitost přejít do současné, tak jsem neváhala ani minutu. Sice je to na dobu určitou, ale je to praxe, získávám další kontakty, je to všechno fajn.. aspoň v tomto jsem spokojená.

Přijata na VŠ - Minulí rok, jsem sem psala, že to zkusím a ono to vyšlo. Jsem ráda, škola mě baví, ale už teď mám pocit, že se nezastavím.. zvládat práci, učit se do školy, cestovat mezi školou a prací, a do toho se ještě trochu věnovat rodině a kamarádům. 2015 bude drsný rok :-D

Neaktivní na blogu - Z prvních dvou bodů je jasné, proč mám tak malou aktivitu na blogu (no.. narovinu to řeknu.. žádnou aktivitu na blogu). Docela mě to mrzí, ale každý má své priority. V dalším roce se to snad zlepší.

Je ze mě "teta" - ano, je to tak, můj malý bráška, ze mě udělal tetu a celkem rychle a nečekaně. Našel si přítelkyni se dvěma dětmi. Zdá se, že mu to svědčí, takže já jim přeji spokojený vztah. Ještě lepší, ale je, že z našich udělal babičku a dědu. Sedíme takhle po Silvestru, zarachotí klika u hlavních dveří a brácha se ptá: "Kdo to jde?" a malá nadšeně vykřikne: "Děda!" :-D (A tohle ji nikdo neříkal, jsme tetičky a strýčci, ale prostě sama od sebe řekne tady tohle...)

Četba knih - V minulém roce jsem si dala za úkol přečíst určitý počet knih, bohužel čas je neúprosný takže... zákony, materiály do práce a učení do školy se nepočítá? :-D

Chtěla jsem také omezit své aktivity na sociálních sítích. Uznávám, to se mi trochu nepovedlo. Tedy aspoň částečně (Twitter, tmblr... jo.. facebook už je horší, ale také už v omezenější míře. Na domluvu s okolním světem - kamarády - je nejlepší).

Má láska k One Direction stále přetrvává, ale také už v omezené míře. Abum Four, jsem však nepřehlédla a je úúúúúžasnýýýýý.

Co se ještě dál událo? Rodinná krize, nájezd Rusáků na Ukrajinu atd. atd. atd.

...a předsevzetí (doporučení)...
Jak se všude píše (říká) nejdůležitější je pitný režim. Stále je to bída. Nevím, jak to zlepšit, ale budu na tom pracovat i v tomto roce.

Věnovat větší pozornost škole - Musím se naučit efektivně učit. Stručně, výstižně řečeno.

Darovat krev - Měla jsem to i v předsevzetí v minulém roku. A dodržela jsem ho. Darovat krev jsem byla už 2x. Ten pocit nezištnosti a vědění, že má krev někomu pomůže.. Je to super. Doporučuji.

Lépe si organizovat čas - Někdy je to oříšek, to kolikrát přeskakuji z činnosti do jiné činnosti a ve výsledku není všechno doděláno. Znáte to?

Být šťastná, zůstat silná, trpělivá a optimistická. :-)

No jsem zvědavá na tento nový rok, co všechno nám přinese. A co vy? Jak jste přežily svátky a máte nějaké předsevzetí, plány pro tento rok?

Moc moc moc moc moc Vás zdravím po dlouhé době


jiteckaa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama