Věštění na rok 2015...

9. ledna 2015 v 7:00 | jiteckaa |  NA SLOVÍČKO...
Začátkem roku mě čeká nějaké trápení.
Jelikož se mi nějak horší zrak, tak si zajdu k lékaři a začnu nosit brýle, nízký tlak mě bude zlobit i v tomto roce.
Pojedu s mamkou na koncert Roxette do Ostravy a v květnu se dám dohromady se svojí životní láskou.
V pracovním životě se mi bude i nadále dařit. V červnu přejdu na jiný odbor místo kolegyně, která půjde do důchodu. Budu mít smlouvu na neurčito a polepším si i finančně. Do toho si ještě přivydělám zpracováním daňové evidence, pedikúrou a výjezdu se svým bývalým zaměstnavatelem na výstavu.
Přestěhuji se do malého, pěkného podnájmu (nebo se nastěhuji k novému příteli - to nejde vidět tak zřetelně) a koupím si nějakou ojetinu, aby se mi lépe cestovalo. Do bytečku si pořídím kočičku, aby mi nebylo smutno a taky proto, že po koťátku toužím už od dětství.
V roce 2015 One Direction vyhlásí další tour, ve které bude zahrnuta i česká republika a já si okamžitě koupím lístek do první řady. (Kdo do toho jde se mnou?) :-D
Koncem léta pojedu k moři.
Ve škole to bude namáhavé - postoupím do druháku, ale budu opakovat matematiku (kéž by ne).
A abych nezapomněla na blog... Jelikož se naučím efektivně nakládat s časem, tak budu čas od času přidávat příspěvky. Taky přidám rubriku kuchařka, kde budu přidávat své oblíbené a osvědčené recepty (už mě to nebaví hledat po papírkách, velkých kuchařských knihách a na internetu). A taky se najde nějaká dobrá duše, která ve svém volném čase ráda pracuje s grafikou a mě udělá jednoduchý a krásný layout na blog, aby sem každý chodil rád. :-)


Celkem mám dobré vyhlídky, že? :-D :-D

...Bradavice už na mě čekají...

Přeji Vám hezký den.


jiteckaa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama