ABOUT ME

O mně a o blogu

24. října 2013 v 0:36 | jiteckaa
Ahoj!
Jmenuji se Jitka a na internetu mě nenajdete jinak než jiteckaa. Je mi 23let a pocházím z Olomouckého kraje (blíže specifikovat zatím nebudu, protože se snažím být inkognito Smějící se).

Příjde mi, že jsem velice komplikovaný člověk. Sama se v sobě nevyznám. Jsem perfekcionista, ale to neznamená, že já sama jsem dokonalá. Jsem přátelská, ostatní říkají, že jsem hodná (a já zase, že hodná=blbá). Chci být nezávislá, silná, ale zároveň chci cítit oporu.
Ráda se bavím, ale zároveň potřebuji svůj klid, nějaké místo, kde můžu vypnout a srovnat si myšlenky.
Co se týče znamení jsem Panna. Oblíbená barva je zelená (zvláštností je, že mám snad jen dva kousky oblečení v zelené). Snažím se být realista. A pořád hledám toho "pravého".

Jsem totálně závislá na hudbě. Poslouchám každý den, když mám dobrou náladu, i když mám špatnou náladu, za každého počasí, za každé situace. Poslouchám, dá se říct všechno, co se mi líbí a taky hodně podle nálady. Techno a electro moc nemusím. Pokud máte zájem, můžete se mrknout na moje playlisty na karaoketexty.cz.


Jsem ujetá na seriály. Nejraději ze všech mám asi Teorii velkého třesku a Jak jsem potkal vaši matku, ty jsou prostě nej, vždy se u nich nasměju a pořád se jich nemůžu nabažit. Mezi další shlédnuté můžu zařadit Dva a půl chlap, Přátelé, Sex ve městě, Krok za krokem, a další a další.
Z filmů mám nejradši komedie. Nemám ráda filmy o ničem. Ráda čtu (cokoli mě zaujme, knížky si vybírám podle recenzí na blozích). Blozích? Píše se to tak?

Co se týče blogování jsem naprostý začátečník. Pokud nepočítám, že jsme museli ve škole v IT si založit účet na webnode (ale to už je taky pěkně dávno).

Blog byl založen 31. července 2013 a slouží na psaní mého deníčku, fan fiction povídek, občas zveřejním nějakou zprávu pro One Direction, rozdělím se s vámi o moji oblíbenou hudbu a proberu s vámi určité téma, které mě zrovna trápí. Byla bych ráda, kdyby jste se do diskuse zapojily. Blog nenese moc příhodný název MYFANFIC.

V případě, že si budete chtít jen tak pokecat nebo budete mít jakýkoliv dotaz, námět či připomínku, můžete využít některý z následujích kontaktů.

myfanfic@centrum.cz @jitkasmek

XO jiteckaa
 
 

Reklama