INFO

Proč mi nejde nahrát video?

21. dubna 2014 v 13:14 | jiteckaa
Nevíte někdo, proč mi nejdou nahrát videa. Píše mi to: V zadaném zdrojovém kódu nebyla nalezena žádná definice média.. A toto dělám jako vždycky tak jsem blbec já nebo zase blbne blog?

(26. 4. 2014) Haaaa, trvalo mi to sice týden, ale už jsem na to přišla. Jak jednoduché musela jsem zakliknout starý kód pro vkládání. Ale kdo tohle mohl tušit? Smějící se

dotaz #01

6. ledna 2014 v 14:27 | jiteckaa
Ahoj lidičky,

chtěla jsem se zeptat.. čeká někdo na Bridge over the past? Usmívající se

info -4- new design

19. října 2013 v 15:27 | jiteckaa
Ahojky, máme tady blog v novém kabátku. Tentokrát to snad bude změna na dlouhou dobu změna poslední. Já to nechci pořád měnit, ale já za to prostě nemůžu.Smějící se Prvně se mi to líbí a časem to nějak omrzí a okouká.. nj perfekcionistka. Jak se vám líbí? Usmívající se

info -3-

4. října 2013 v 9:24 | jiteckaa
Ahoj lidičky,
nelekejte se, jste tady správně. Jen jsem se včera naštvala a poupravila si design. Původně ty ikony v menu měly být ve volitelném horním boxu, ale blbo mi to v nastavení. Tak nakonec z toho vzniklo toto. Co na to říkáte? Já jsem s tím celkem spokojená. :)

info -2-

29. září 2013 v 0:46 | jiteckaa

Lidičky, nemůžu spát, tak si tak přemýšlím, uvažuji a píšu. Už jsem přemýšlela dříve, že si nastavím něco jako rozvrh. Je to pro mě taková motivace, abych články přidávala pravidelně.

Pondělí - tento den bude patřit rubrice Messeges for 1D, pokud na to ještě někdo nepřišel jsou to zprávy, popřípadě jen vzkazy pro kluky z One Direction (Pochybuji, že si to někdy přečtou, ale co když? Ne, nejsem naivní :-D)
Úterý - tak tento den, bych ráda věnovala rubrice NA SLOVÍČKO. Jsou to články na různé témata, která mě zrovna napadnou. Budu moc ráda, když mi napíšete svůj názor a zapojíte se do diskuse.
Čtvrtek - MUSIC. Je třeba něco dodávat? Nejradši bych zveřejňovala každý den, ale je mi jasné, že tady na to není nikdo zvědavý.
Sobota+Neděle - o víkendu bude článek z mého deníku, pokusím se zhodnotit uplynulý týden, určitou událost nebo napsat co plánuji na další týden.

Bridge over the past a další plánované fan fiction povídky budu přídávat průběžně, jelikož je nemám předepsané dopředu. Budu se snažit alespoň jednou týdně.

Doufám, že se vám mé rozdělení líbí, že se budete na články těšit a hlavně, že budete komentovat.. Ani netušíte jaké je to pro mě povzbuzení a radost. :)

XO jiteckaa

info -1-

25. září 2013 v 18:35 | jiteckaa
Zítra bude další část Bridge over the past.. :-)
 
 

Reklama